W poniedziałek - w związku z obchodami Dnia Św. Patryka - w szkole królował kolor zielony!
Choć jest to irlandzkie święto, to jednak za sprawą ciekawego charakteru stało się popularne na całym świecie - także w Polsce.
My również dołączyliśmy do obchodów Dnia Patrona Szmaragdowej Wyspy, przychodząc do szkoły w zielonym stroju. Ponadto, dzięki klasie IV, w czasie długiej przerwy można było zakupić (w cenie 1 zł) zielone przysmaki! Oczywiście, tego dnia lekcje języka angielskiego były poświęcone biografii patrona Irlandii oraz obchodom jego dnia.