5 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W ramach projektu „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury” uczniowie klasy zerowej i pierwszej wyruszyli na misję ratunkową do Krainy Bajek! Magiczne różdżki, bajkowe zaklęcia oraz diamentowe klucze pozwoliły dzieciom na uporządkowanie bajek, które troszkę się pogubiły. Uczniowie zaczarowali też Babę-Jagę, która okazała się całkiem miłą postacią. Zajęcia edukacyjne – połączone z muzyką i zadaniami ruchowymi- były doskonałą okazją, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownymi towarzyszami każdego dziecka.