ul. Hrubieszowska 102/2,
22-100 Chełm

(082) 565 45 54
spoleczna_chelm@wp.pl

Witajcie po wakacjach!

Oddajemy w Wasze ręce najnowsze wydanie gazetki szkolnej.

Jest to numer wyjątkowy- wydany na jubileusz 30-lecia istnienia i funkcjonowania naszej szkoły!

Tylko u nas znajdziecie zebrane specjalnie dla Was wszystkie tematy przedstawień inauguracyjnych. Są one niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. Inauguracje to dziedzictwo naszej szkoły, źródło wspomnień  i wzruszeń.

Kto nie przeżył przygotowań do inauguracji, ten naprawdę nic nie wie o naszej szkole! Wywiad rzeka z nauczycielami od lat przygotowującymi scenariusze inauguracji uzmysłowi nam być może jak wiele trudu i poświęcenia potrzeba, by październikowe przedstawienie było tym wyjątkowym dla każdego pokolenia uczniów szkoły społecznej. Świadczą o tym także wywiady przeprowadzone z absolwentami szkoły.  Wspomnienia absolwentów to kopalnia wiedzy o szkole i ludziach, którzy się w niej uczyli  i przeżywali tu, jak sami mówią ,,piękne chwile swojego życia’’.

W specjalnej grafice prezentujemy wyniki anonimowej ankiety, dlaczego lubię moją szkołę?

W dalszej części numeru zamieszczamy pierwsze artykuły nowych kolegów redakcyjnych. Koniecznie je przeczytajcie! Dowiecie się, jak szybko można nauczyć się języka japońskiego, czy doodles to zwykłe bazgroły, dlaczego kochamy konie? Wspomnienia wakacyjne z najbardziej słonecznej części Europy pozwolą na ogrzanie naszych serc tuż przed 14 października-Dniem Nauczyciela.

Niech nasze uczniowskie życzenia adresowane w tym dniu do Was Drodzy Nauczyciele spełnią się!

Wydanie kończymy  tradycyjnie prezentacją karykatury jednego z nauczycieli naszej szkoły oraz zaproszeniem do współpracy przy kolejnym numerze gazetki.

Wszystkie artykuły w jednym miejscu dostępne całą dobę w sali nr 10 na wielkiej tablicy. W następnej odsłonie numer internetowy już 13 października!

          Wyjątkowej lektury życzy redakcja

 

Numer Jubileuszowy