Na konkurs plastyczny „Wiosna tuż, tuż…” zorganizowany przez Pierwszą Społeczną Szkołę Podstawową wpłynęły 22 prace z sześciu chełmskich placówek przedszkolnych i czterech szkół podstawowych. Dnia 23 marca 2023 r. komisja konkursowa w składzie:
- Joanna Sych – pedagog szkolny,
- Joanna Mackiewicz – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
- Joanna Chilczuk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
- Iwona Magryta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Grażyna Kowalczuk - nauczyciel matematyki
oceniła dostarczone na konkurs prace. Przy ocenie komisja brała pod uwagę: interpretację tematu, samodzielność wykonania pracy oraz walory estetyczne. Po przeprowadzeniu analizy prac wyłoniła: 7 prac do nagród, a 15 wyróżniła.
Wśród nagrodzonych znaleźli się:
Oliwia Kociuba - Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie; n-l: Renata Wacewicz,
Maja Szerszeń - Przedszkole Miejskie nr 5 w Chełmie; n-l: Ewelina Piskorska,
Lena Koszałka - Przedszkole Miejskie nr 10 w Chełmie; n-l: Renata Dufek,
Aleksandra Barabas - Przedszkole Miejskie nr 12 w Chełmie; n-l: Justyna Matusz,
Michał Dyczko – Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi „RAZEM” w Chełmie; n-l: Beata Jabłońska,
Ksawery Zieliński – Szkoła Podstawowa w Strupinie Dużym; n-l: Marta Zapora,
Antoni Gącikowski – Szkoła Podstawowa w Żółtańcach; n-l: Dorota Gruszka
Wyróżnienia otrzymali:
Gabriela Birus - Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie; n-l: Beata Skubij,
Nikola Sochacka - Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie; n-l: Magdalena Nowosad,
Amelia Gogułka – Przedszkole Miejskie nr 5; n-l: Sylwia Reszota
Małgorzata Bukowska - Przedszkole Miejskie nr 5 w Chełmie; n-l: Sylwia Reszota,
Olaf Gołębiowski - Przedszkole Miejskie nr 6 w Chełmie; n-l: Ilona Bednarczuk-Bedłuszak,
Anna Gajuk - Przedszkole Miejskie nr 8 w Chełmie; n-l: Aneta Dudzińska,
Jagoda Hurko - Przedszkole Miejskie nr 10 w Chełmie; n-l: Katarzyna Kozaczuk,
Oliwia Chudoba - Przedszkole Miejskie nr 10 w Chełmie; n-l: Beata Skibicka- Piekarczyk,
Szymon Sobipan – Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie; n-l: Barbara Sokół-Dobrzańska,
Julia Sobipan - Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie; n-l: Barbara Sokół-Dobrzańska,
Emilia Szymańska - Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie; n-l: Barbara Sokół-Dobrzańska,
Jana Rakowska - Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi „RAZEM” w Chełmie; n-l: Beata Jabłońska,
Barbara Śliwińska - Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi „RAZEM” w Chełmie; n-l: Beata Jabłońska,
Ada Pachla - Szkoła Podstawowa w Żółtańcach; n-l: Marta Terepora,
Iga Bednaruk - Szkoła Podstawowa w Żółtańcach; n-l: Katarzyna Adamiec.
NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI W GŁOSOWANIU INTERNETOWYM zdobyli:
I miejsce – Małgorzata Bukowska Przedszkole Miejskie nr 5 w Chełmie,
II miejsce - Ksawery Zieliński – Szkoła Podstawowa w Strupinie Dużym,
III miejsce - Oliwia Chudoba - Przedszkole Miejskie nr 10 w Chełmie.
Posiedzenie komisji oceniającej konkurs plastyczny zakończono, dokumentując niniejszym protokołem, podpisanym przez wszystkich członków.
Zwycięzcom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów
i rozwijania zainteresowań plastycznych!
O terminie podsumowania i wręczenia nagród poinformujemy placówki telefonicznie.