ul. Hrubieszowska 102/2,
22-100 Chełm

(082) 565 45 54
spoleczna_chelm@wp.pl

Zosia, Michalina i Sebastian, uczniowie klasy trzeciej naszej szkoły wzięli udział w warsztatach wokalnych oraz w przesłuchaniach do projektu "WSZYSTKO GRA". Cała trójka zakwalifikowała się do dalszego udziału w projekcie. Uczniowie będą uczestniczyć w cyklicznych warsztatach wokalnych z panią Izą Kowalewską - uznaną wokalistką i autorką tekstów, współpracującą z takimi twórcami, jak m.in.: Fisz, Emade, Sistars, Novika, Krzysztof Kiliański, Tomasz Stańko, Leszek Możdżer, Katarzyna Nosowska, HEY.

Skomponują również, wspólnie z innymi uczestnikami, utwór, który zostanie nagrany i wydany na singlu oraz wystąpią w teledysku, który będzie miał premierę podczas najbliższego FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.
Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów, a wszystkich zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z warsztatów wokalnych, przesłuchań oraz pierwszych zajęć w Studio Nagrań Squat.