ul. Hrubieszowska 102/2,
22-100 Chełm

(082) 565 45 54
spoleczna_chelm@wp.pl

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż warto więc pomyśleć o ozdobach świątecznych. Stąd też 5 grudnia 2019 roku w naszej szkole zorganizowano warsztaty rodzinne.
Dekorowanie choinki, stołu, drzwi to tradycja, która tym świątecznym dniom nadaje wyjątkowości i piękna oaz niezwykłej atmosfery. Taka świąteczna atmosfera towarzyszyła również wszystkim, którzy czwartkowe popołudnie postanowili spędzić w nasze szkole, wykonując różne ozdoby bożonarodzeniowe.

Organizatorki warsztatów zapewniły uczestnikom potrzebne materiały, instrukcje wykonania oraz niosły pomoc podczas pracy. Uczniowie wraz ze swoimi bliskimi, przy dźwiękach kolęd i piosenek świątecznych, pracowali wytrwale realizując swoje najróżniejsze pomysły. W przerwie można było poczęstować się słodkościami oraz gorącą herbatą, czy kawą.
Nasi UCZNIOWIE i RODZICE kolejny raz nie zawiedli. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas, świetną zabawę i niezwykłą RODZINNĄ ATMOSFERĘ. Była to wspaniała lekcja kreatywności oraz zdolności manualnych, a także współpracy – również podczas porządkowania sali po warsztatach.
Zachęcamy do obejrzenia powstałych prac w naszej szkole oraz zdjęć z tych świątecznych warsztatów.