POWIATOWY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Atmosferę świąteczną czuć niemal wszędzie, w sklepach, na ulicy, w domu, szkole. Z radia płyną melodie, które przypominają wszystkim o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia. Wszechobecną magię świąt szczególnie dziś można było poczuć podczas Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek w języku angielskim ,,LET’S SING CHRISTMAS SONGS”, który jak co roku odbył się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Chełmie.

Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie: Magda Dobek, Dominika Grabik, Liwia Kozak, Aleksandra Kawka, Nikola Najda-klasa 3 PSSP, Natalia Królikowska i Jaś Kędzierawski-klasa 4 PSSP oraz Amelia Jankowska i Aleksandra Sawa- klasa 5.

Jury miało ciężki orzech do zgryzienia, gdyż liczba uczestników była naprawdę duża-12 zgłoszonych szkół. Ostatecznie przyznano nagrody i wyróżnienia najlepszym, w tym Nikoli Najdzie( opieka i przygotowanie pani Barbara Mazurek).

Nikoli serdecznie gratulujemy sukcesu  i cóż… do zobaczenia za rok).