BIAŁA SZKOŁA

Drukuj

/ Wrażenia Pawła z wyjazdu w dniach 9-13 stycznia 2013 r./

Jak co roku, nasza szkoła organizuje wyjazd na Białą Szkołę - do Suchego. Zwykle wyjeżdżamy bardzo wcześnie rano, tak i teraz nie było inaczej. Spotykamy się przed  Gmachem, szybko żegnamy z rodzicami i rozpoczynamy naszą  długą podróż w Tatry.

HURA!!!

A na miejscu gospodarze witają nas z bardzo szeroko otwartymi rękoma i teraz trzeba tylko rozpakować bagaże z autokaru i zająć przydzielone nam pokoje. A potem to już same tylko przyjemności! Ale zaraz, zaraz... Znowu plan? Nieco inny, ale jednak.

Następnego dnia:

8:30śniadanie,

9:30narty,

13:00 obiad, itd.

Wszyscy speszyliśmy  się na stok, w nartach czy też bez.

I tak z dnia na dzień mijał nam czas na sielance i swawoli. Aż trzeciego dnia, nasza Pani oznajmiła nam, że jedziemy do Zakopanego oglądać skoki narciarskie. Wszystkich to ucieszyło, przerwa w szusowaniu dobrze nam zrobi, pomyślałem, trochę już się wyszalałem. I tak każdy z nas był bardzo podekscytowany, radość nasza nie trwała jednak zbyt długo. Po krótkiej przerwie okazało się, że zawody zostają odwołane z powodu zbyt silnego wiatru. Musieliśmy zatem znaleźć sobie inną atrakcję, wybraliśmy się na pobliskie stragany, kupować oscypki i inne oryginalne suweniry dla bliskich.

Po zakupach wróciliśmy do naszego

ulubionego pensjonatu, w którym mogliśmy robić co dusza zapragnie, jedni grali w ping-pong, drudzy pływali w basenie, a jeszcze inni  grali w bilard.

Gdy nadszedł czas wyjazdu, nie było już tak fantastycznie, bo z tym pakowaniem taki galimatias, a to pokój do porządku trzeba doprowadzić i droga do domu daleka.

 

Gdy dotarliśmy do Chełma,

pomyślałem sobie, jaka nasza szkoła jest super, organizuje nam takie świetne wyjazdy i to w ramach zajęć lekcyjnych (i to bez żadnych zaległości).

Aż chce się krzyczeć:

-Biała (Nasza) Szkoła jest naprawdę fajna!

 

Paweł S. klasa VI

 

Copyright © 2012 Zespol Szkol Spolecznych w Chelmie. Wszelkie prawa zastrzezone.
WebDesign by D&J_M ©