„Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku - jest wykształcenie”

Czas w jakim znalazła się obecnie polska szkoła, w związku z epidemią koronawirusa, to zarówno dla uczniów jak i wszystkich pracowników oświaty sytuacja nowa, która niesie za sobą wiele nowości i wyzwań, jak chociażby zdalne nauczanie. Bez naszych pedagogów i ich pracy na rzecz uczniów nie dalibyśmy rady. Nauczyciele pracowali pomimo częstych trudności z siecią , serwerami i platformami edukacyjnymi. Dawali radę pomimo tego, że niektórzy uczniowie nie mają komputerów albo mieszkają „poza zasięgiem”. Należą się Wam za to drodzy Nauczyciele ogromne podziękowania i brawa. Jesteście wielcy!!! Dziękujemy za wszystkie starania jakie wkładacie w naszą edukację. Wierzymy, że wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych. Z całego serca dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz. Ostatnie miesiące nauki były trudne dla nas wszystkich, mamy nadzieję, że od września wrócimy do normalnego nauczania, bo bardzo stęskniliśmy się zarówno za Wami drodzy Nauczyciele, jak i za szkołą i za samymi sobą.

Uczniowie Klasy VI wraz z Rodzicami