DUŻY SUKCES MAŁEJ WIKTORII

12 marca 2013 r. uczennica klasy I WIKTORIA BIERNACKA razem z rodzicami uczestniczyła w uroczystej gali wręczenia nagród Międzynarodowego Konkursu Plastycznego im. Josepha von Eichendorffa, która odbyła się w Zespole Szkół w Krzanowicach w powiecie raciborskim.
W tegorocznej VIII edycji konkursu głównym celem była malarska interpretacja wiersza Josepha von Eichendorffa pt. „Boże Narodzenie” oraz uwrażliwienie dzieci i młodzieży na piękno poezji i sztuki. Na konkurs wpłynęło 681 prac plastycznych z Polski, Słowacji, Czech i Niemiec.
Wśród nagrodzonych znalazła się sześcioletnia pierwszoklasistka Wiktoria – swoją pracą zajęła III miejsce w kategorii klas I – III. Otrzymała z rąk organizatorów gratulacje oraz szereg nagród rzeczowych
i upominków.
Galę uświetniła wystawa nagrodzonych prac, prezentacja multimedialna, występy artystyczne uczniów krzanowickiej szkoły.
Po powrocie do szkoły Wiktoria dużo opowiadała o pobycie w Krzanowicach, serdecznym przyjęciu, bardzo miłej atmosferze. Rodzice dziewczynki byli także pod ogromnym wrażeniem, stwierdzając, że: „Warto było pojechać z córką tak daleko, żeby wspólnie przeżyć sukces Wiktorii”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.