ZNAJĄ HISTORIĘ SWOJEGO MIASTA

Drukuj

W wyniku klasowych eliminacji do Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy „Chełm – moje miasto” zakwalifikowała się drużyna uczniów klasy III w składzie:
DOMINIKA GRABIK
ALEKSNDRA KAWKA
FILIP LANGIEWICZ
Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą z zakresu historii, przyrody i kultury naszego miasta. Zgodnie z regulaminem przygotowali i przedstawili bardzo ciekawą propozycję wycieczki po Chełmie. Pisali test wiedzy. W klasyfikacji końcowej zajęli II miejsce. Konkurs ma już swoją tradycję i organizowany jest w SP nr 4 w Chełmie.
Gratulujemy laureatom i wszystkim uczniom klasy III, którzy zgłębili wiedzę i wspierali swoją drużynę w przygotowaniach. Dziękujemy za pomoc i wsparcie nauczycielom z naszej szkoły i uczniom klasy VI.


 

Copyright © 2012 Zespol Szkol Spolecznych w Chelmie. Wszelkie prawa zastrzezone.
WebDesign by D&J_M ©