CZWORONOŻNI PRZYJACIELE W SZKOLE SPOŁECZNEJ

Dzisiejszy poranek w klasie III to niezwykłe spotkanie, w którym brały udział przedszkolaki, uczniowie klasy III i Rodzice. Co chwilę pojawiał się w drzwiach kolejny gość – niepewnie wchodził do klasy na czterech łapach. Przybyły koty, pies i żółw. Początkowo czuły się nieswojo i niepewnie obserwowały otoczenie ale w miarę upływu czasu oswajały się. Pies Karinki był tak oczarowany pojawieniem się żółwia, że trudno go było zająć czymś innym. A koty - jak to koty szukały dla siebie miejsca a ich właściciele podążali za nimi. Dzieci miały okazję poznać zwyczaje i zachowania zwierząt. Uświadomiły sobie, że to nie tylko zabawa ale też obowiązek dbania o nie i zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za czas i pomoc w zorganizowaniu niezwykłego spotkania.