SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Drukuj

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Polscy sportowcy na stadionach i mistrzostwach świata”, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie.

SZYMON NOWICKI Z Rodzicami uczestniczył w wernisażu i cieszył się kolejnym sukcesem, ponieważ wcześniej odbierał osobiście nagrodę w Żywcu na podsumowaniu Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”, w którym też nagrody i wyróżnienia otrzymali: Nikola Słupska z kl. II, Aleksandra Zalewska z klasy I oraz Liwia Kozak I Kamila Sionkowska z klasy III. Wszystkim laureatom gratulujemy.

21 maja odbyło się wręczenie nagród laureatom Ogólnopolskich Konkursów Plastycznych. Nagrody wręczały wraz z Panem Dyrektorem panie: Anna Augustyniak , dyr. gabinetu Marszałka Województwa Lubelskiego i pani Bożenna Kozieł, inspektor Wydziału Oświaty.

Komisja konkursowa przy ocenianiu prac wzięła pod uwagę zgodność z tematem, oryginalność rozwiązań, samodzielność, staranność, wrażenie artystyczne.


Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
Nagrody w kategorii klas I-III otrzymali:
Natalia Zemła kl. 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny we Frydrychowicach, opiekun: Maria Harańczyk
Bartłomiej Skrzycki kl. 1 Szkoła Podstawowa nr 34 w Lublinie, opiekun Anna Will
Szymon Nowicki kl. 3 Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie, opiekun Monika Koniuszewska i Halina Czerniawska
Miłosz Ślusarski kl. 2 w Nałęczowie, opiekun: Zofia Grzywacz-Piotrowska
Wiktor Lewandowski kl. 2 w Nałęczowie, opiekun: Zofia Grzywacz-Piotrowska
Kamil Żerdzicki kl. 1 Szkoła Podstawowa nr 7 w Lublinie, opiekun Renata Nowaczek
Jakub Nowaczek kl. 1 Szkoła Podstawowa nr 7 w Lublinie, opiekun Renata Nowaczek
Milena Radomska kl. 2 Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, opiekun Renata Nowaczek
Amelia Szlafka kl. 2 Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, opiekun Renata Nowaczek

Wyróżnienia w kategorii klas I-III otrzymali:
Martyna Pawelec kl. 1 Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie, opiekun Joanna Chilczuk
Aleksandra Zalewska kl. 1 Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie, opiekun Joanna Chilczuk
Dawid Geworgjan kl. 1 Szkoła Podstawowa nr 23 w Lublinie, opiekun: Marzena Szymczakowska
Patrycja Moryl kl. 1 Szkoła Podstawowa nr 23 w Lublinie, opiekun: Marzena Szymczakowska
Katarzyna Saj kl. 2 Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie, opiekun Renata Nowaczek
Piotr Raczyński kl. 1 Szkoła Podstawowa nr 7 w Lublinie, opiekun Renata Nowaczek
Klaudia Dyszewska kl. 1 Szkoła Podstawowa nr 50 w Lublinie, opiekun: Jolanta Wójtowicz
Gabriela Konera kl. 2 Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie, opiekun Anna Kwiatkowska
Natalia Strawska kl. 2 Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie, opiekun Anna Kwiatkowska
Patrycja Marek kl. 3 Szkoła Podstawowa nr 25 w Lublinie, opiekun Mariola Świć

Tytuł laureata w kategorii klas IV-VI otrzymali:
Magdalena Belniak kl. 5 Szkoła Podstawowa nr 34 w Lublinie, opiekun Anna Will
Magdalena Rzechowska kl. VI Szkoła Podstawowa nr 7 w Lublinie, opiekun Maria Paszowska
Dominika Zezula kl. IV Szkoła Podstawowa nr 34 w Lublinie, opiekun Anna Will
Magdalena Rzechowska kl. VI Szkoła Podstawowa nr 7 w Lublinie, opiekun Maria Paszowska
Natalia Kwiatkowska kl. V Szkoła Podstawowa nr 23 w Lublinie, opiekun Włodzisław Tybiszewski
Grzegorz Kondratowicz-Kucewicz kl. V Szkoła Podstawowa nr 23 w Lublinie, opiekun Włodzisław Tybiszewski
Julia Majak kl. IV Szkoła Podstawowa nr 23 w Lublinie, opiekun Włodzisław Tybiszewski

Wyróżnienia w kategorii klas IV-VI otrzymali:
Ewelina Mańka kl. VI Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie, opiekun Anna Kwiatkowska
Paulina Siemielet kl. VI Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie, opiekun Anna Kwiatkowska
Anastazja Wręga kl. VI Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie, opiekun Anna Kwiatkowska
Natalia Romanowicz kl. IV Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie, opiekun Katarzyna Stanuch
Anna Pyszniak kl. V Szkoła Podstawowa nr 21 w Lublinie, opiekun Anna Ścisło
Maciej Chitrosz kl. IV Szkoła Podstawowa nr 21 w Lublinie, opiekun Anna Ścisło
Kaja Maruszak kl. VI Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, opiekun Marzena Żywicka
Oskar Łuczyński kl. IV Szkoła Podstawowa nr 79 w Łodzi, opiekun Dorota Janusik
Franciszek Mach kl. V Szkoła Podstawowa nr 6 w Lublinie, opiekun Katarzyna Błaszczak
Natalia Czerniak kl. IV Szkoła Podstawowa nr 34 w Lublinie, opiekun Anna Will
Julia Siewierska kl. IV Szkoła Podstawowa nr 23 w Lublinie, opiekun Włodzisław Tybiszewski
Daria Waszczuk kl. IV Szkoła Podstawowa nr 23 w Lublinie, opiekun Włodzisław Tybiszewski

Copyright © 2012 Zespol Szkol Spolecznych w Chelmie. Wszelkie prawa zastrzezone.
WebDesign by D&J_M ©