EUROPA NASZYM WSPÓLNYM DOMEM

Drukuj

Uczniowie klas II i III naszej szkoły uczestniczący w zajęciach pozalekcyjnych „Klub Młodego Europejczyka” wzięli udział w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Europa naszym wspólnym domem”. Konkurs został zorganizowany pod Honorowym Patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Koszalina.
W kategorii prac „Jedna Europa z wielu kultur” jury konkursowe przyznało nagrody naszym uczniom. I miejsce zajęły uczennice: Emilia Lenart, Dominika Dubiel i Dominika Grabik, II miejsce – Jakub Tarnowski, Kacper Zawistowski i Ola Kawka, na III miejscu znaleźli się Izabela Panasiuk i Szymon Nowicki.


Zwycięzcom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


 

 

Copyright © 2012 Zespol Szkol Spolecznych w Chelmie. Wszelkie prawa zastrzezone.
WebDesign by D&J_M ©