ZE SPOŁECZNEJ NA ŚWIĘTO MORZA DO GDYNI

W historię Polski wpisanych jest wiele tradycji i symboli, również tych morskich.
"Szum Bałtyku najpiękniejszym hymnem przyszłości naszej Ojczyzny" to temat Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego, w którym wzięli uczniowie z naszej szkoły. Jury konkursu nagrodziło prace dwóch uczennic, przyznając II i III miejsce: KARINIE MROCZKOWSKIEJ  z III klasy i MARTYNIE PAWELEC Z z I klasy. Karinka uczestniczyła z rodzicami w wernisażu prac podczas Święta Morza w Gdyni. Została zaproszona na rejs na pokładzie jachtu Zawisza Czarny po Morzu Bałtyckim. Uzyskała nawet certyfikat tego rejsu. Przeżycia były wielkie, padał niesamowity deszcz a Karinka była zachwycona. Nawet pogoda nie była żadną przeszkodą. Mama stwierdziła, że Karina  nie mogła nacieszyć się widokiem i szumem naszego morza.  Po powrocie pięknie opowiadała razem z mamą o tych przeżyciach.  Cieszymy się sukcesem i nagrodą razem z Kariną!