Z wielka dumą informujemy, że Melissa, uczennica klasy III, zajęła I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Językowo-Plastycznym "MY TOWN" w kategorii dla klas I -III. W tym roku była to już VI edycja tego konkursu, organizowanego przez Instytut Filologii Angielskiej (z ramienia Wydziału Nauk Humanistycznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II) oraz  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Lublinie. Komisja konkursowa doceniła album Melissy, w którym uczennica zaprezentowała własnoręcznie wykonane ilustracje najciekawszych obiektów Londynu oraz opisała je w języku angielskim. Gratulujemy tak wielkiego sukcesu!