Kolejny koncert poezji i piosenki już za nami. Tegoroczny spektakl pt.: „JEJ PORTRET” w całości poświęcony był kobietom i ich zaszczytnej roli w codziennym życiu. Zaproszeni goście mieli okazję posłuchać utworów poetyckich i muzycznych w wykonaniu uczniów klas 4-8 oraz nauczycieli. Podczas niemalże półtoragodzinnego występu wybrzmiały piosenki wielu znanych artystów m.in.: M. Koterbskiej, D. Rinn, N. Jones, M. Grechuty, R. Przemyk, A. Majewskiej czy Z. Sośnickiej oraz utwory poetyckie W. Szymborskiej, L. Staffa, J. Tuwima i K. I. Gałczyńskiego.
Gwiazdą koncertu była absolwentka naszej szkoły JULIA NOWACKA, która w brawurowy sposób zaprezentowała swój talent wokalno – muzyczny, śpiewając piosenki po polsku i francusku oraz grając na skrzypcach przepiękne tango z filmu „Zapach kobiety”.

Dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie w przygotowanie koncertu, a wspaniałej publiczności za tak liczne przybycie i dopingowanie występujących gromkimi brawami.