„Z całego serca życzę Ci…” to tytuł koncertu literacko-muzycznego, który odbył się w naszej szkole w dniu 18.04.2024r.

W tym roku był to koncert życzeń, adresowany do rodziców, dziadków, przyjaciół i szkolnych kolegów oraz nauczycieli. Wierszem, piosenką oraz miłym słowem pragnęliśmy wyrazić uczucia, których na co dzień często okazać nie potrafimy. Życzenia składane poszczególnym adresatom, słowa wprost z serca płynące i niezwykle emocjonalne wykonanie utworów lirycznych i muzycznych sprawiły, że w niejednym oku zalśniła łezka, a wzruszeniom nie było końca.
Młodzi artyści, uczniowie klas IV -VIII, wykazali się profesjonalnym podejściem do przedsięwzięcia, czego dowodem były gromkie brawa publiczności. Półtoragodzinny koncert nie tylko dostarczył wszystkim wielu wzruszeń i emocji, ale zrodził też refleksję, że nasza szkoła to nie tylko miejsce edukacji, lecz także ostoja przyjaźni, życzliwości, wzajemnego szacunku i rodzinnej atmosfery.