Gwiazdkowa Wizyta w Domu Dziecka

Klasa I gimnazjum wraz z wychowawcą Barbarą Mazurek udała się z "Gwiazdkową Wizytą" do zaprzyjaźnionej już grupy wychowanków Chełmskiego Centrum Pomocy Dziecku i Rodzinie, mieszczącym się w zmodernizowanym budynku przy ul. Jedność.
Wizyta poprzedzona była zorganizowaną na terenie naszej szkoły akcją "Trick or treat", podczas której uczniowie zebrali mnóstwo słodyczy. Przekazując je podopiecznym lokalnego Domu Dziecka mieli okazję bliżej poznać mieszkańców Centrum oraz obejrzeć nowoczesne pomieszczenia mieszkalne przedszkolnej i wczesnoszkolnej grupy. Na pamiątkę odwiedzin nasi uczniowie otrzymali własnoręcznie wykonane przez dzieci ozdoby świąteczne.