BIAŁA SZKOŁA

W styczniu tego roku, podobnie jak w latach ubiegłych, uczniowie naszej szkoły wybrali się na „Białą Szkołę” do miejscowości Suche koło Zakopanego. Tegoroczny wyjazd trwał od 9 do 15 stycznia. Mieszkaliśmy tradycyjnie w pensjonacie "U Jędrola". Stok, na który chodziliśmy, znajdował się tuż przy pensjonacie, więc dojście do niego zajmowało nam kilka minut. Codziennie jeździliśmy na nartach: rano (po śniadaniu) oraz po południu (po obiedzie). Przez cały pobyt smacznie jadaliśmy w stołówce w naszym pensjonacie. Po kolacji każdy miał czas dla siebie. Mógł zagrać w piłkarzyki, bilarda, tenisa, popływać w basenie, pograć w karty lub poczytać książkę. Poza tym mieliśmy możliwość także pooglądać telewizję. We wtorek pojechaliśmy do Zakopanego na Krupówki, gdzie kupiliśmy pamiątki oraz obejrzeliśmy produkcję cukierków w najmniejszej na świecie fabryce Ciuciu Cukier Artist. Kolejną atrakcją był pobyt w Parku Wodnym w Zakopanem, gdzie mogliśmy korzystać z różnorodnych zjeżdżalni oraz popływać w basenach. Z zimowiska wróciliśmy w piątek około godz. 16:00.
Wspólnie spędzone siedem dni pozwoliło nam doskonalić naszą jazdę na nartach, przy czym świetnie się bawiliśmy.

Filip Langiewicz klasa VI

3