PARLER FRANÇAIS - to nie takie trudne !!!!!

DELF - Diplôme d’études en langue française jest to oficjalny certyfikat wydawany przez francuskie Ministerstwo Edukacji Narodowej i potwierdza on znajomość języka francuskiego od stopnia początkującego, aż do poziomów zaawansowanych.
Uczniowie naszej szkoły Marcelina Bandzul, Dominika Grabik, Ola Kawka, Filip Langiewicz Dagmara Rybińska, Dominika Dubiel i Zuzia Szostak wzięli udział w międzynarodowym egzaminie dla uczniów szkół podstawowych DELF Prim w Alliance Française w Lublinie. Egzamin pisemny i ustny zdali na najwyższym poziomie (średnia 96 pkt. /100pkt.) uzyskując swój pierwszy międzynarodowy certyfikat znajomości języka francuskiego na poziomie podstawowym. Do egzaminu uczniów przygotowywała p. Katarzyna Dubiel.

Gratulacje dla naszych uczniów!