Informacja w sprawie podręczników w roku szkolnym 2016/17

Uczniowie klas  czwartej i piątej  PSSP/szkoła podstawowa/ wypożyczą ze szkoły na rok szkolny komplet podręczników. Otrzymają także zeszyty ćwiczeń. Regulamin wypożyczania jest dostępny  na stronie internetowej szkoły.

Dotacją nie są objęte podręczniki do religii i języków : francuskiego i niemieckiego /drugi język obcy
w szkole podstawowej/.

Uczniowie klasy  6 zakupują podręczniki  zgodnie z podanym na stronie internetowej szkoły wykazem.

Uczniowie klasy pierwszej i drugiej PSG/gimnazjum/ wypożyczą ze szkoły na rok szkolny komplet podręczników. Otrzymają także zeszyty ćwiczeń.  Regulamin wypożyczania jest dostępny na stronie internetowej szkoły.

Dotacją nie są objęte podręczniki do religii.

Uczniowie klasy 3 zakupują podręczniki zgodnie z podanym na stronie internetowej szkoły wykazem.

Grażyna Kowalczyk

Zestaw podręczników dla klasy II  w roku szkolnym 2016/17