Mamy laureatkę i finalistów w gimnazjum!

Z przyjemnością informujemy, że:

-Emilia Lenart-uczennica klasy pierwszej naszego gimnazjum została laureatką konkursu kuratoryjnego z języka francuskiego. Jest zatem zwolniona z egzaminu gimnazjalnego z języka obcego i otrzyma za tę część maksymalną ilość punktów.
Do konkursu przygotowała Emilię Pani Katarzyna Dubiel.

-Emilia Lenart-uczennica klasy pierwszej naszego gimnazjum została finalistką konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego.
Do konkursu przygotowała Emilię Pani Barbara Mazurek.

-Michał Galek-uczeń klasy drugiej naszego gimnazjum został finalistą konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego.
Do konkursu przygotowała Michała Pani Barbara Mazurek.

Uczniom i Nauczycielkom gratulujemy.

Informujemy jednocześnie, że w przyszłym tygodniu odbędą się finałowe konkursy dla uczniów szkół podstawowych. Trzymamy kciuki za Mateusza Grzeluka z klasy piątej i Pawła Rudkowskiego z klasy szóstej.