Kocham cię życie

Dnia 9 marca 2017 roku w naszej szkole odbył się koncert pt. ,,Kocham cię życie". Była to impreza cykliczna, łącząca poezję z muzyką.

W uroczystości wzięli udział nauczyciele i uczniowie  oraz zaproszeni goście- gwiazdy polskiej piosenki i przyjaciele naszej szkoły - pan Dariusz Tokarzewski i pan Mariusz Matera ( członkowie zespołu VOX).

Koncert przebiegał w miłej atmosferze, a prezentowane utwory, na poważnie i żartobliwie, podejmowały tematykę ludzkiej egzystencji. Uczniowie klas IV- VI , gimnazjaliści i nauczyciele wykonywali piosenki z repertuaru m.in. Marka Grechuty, zespołu Lombard i 2+1, Edyty Geppert, Anny Jantar, James’a Arthura, Gerard’a Lenorman’a i Michael’a Jackson’a. Publiczność usłyszała wiersze: Oskara Wizard’a, Leopolda Staffa, Zbigniewa Teofila Jacha, Edwarda Stachury i innych.

Program artystyczny przygotował zespół nauczycieli pod kierunkiem pani dyrektor Marioli Kosmowskiej, a nad obsługą techniczną czuwali uczniowie gimnazjum. Impreza powoli wpisuje się w tradycje naszej szkoły.