Informacja w sprawie podręczników na rok szkolny 2017/18

Szkoła podstawowa

• W roku szkolnym 2017/18 uczniowie klas: pierwszej, czwartej, szóstej i siódmej otrzymają na początku roku szkolnego podręczniki i ćwiczenia zakupione przez szkołę z dotacji celowej MEN.
• Dotacją nie są objęte podręczniki do religii we wszystkich klasach oraz języka niemieckiego i francuskiego w klasach 1-6/drugi język obcy/.
• Uczniowie klasy piątej otrzymają podręczniki używane w roku szkolnym 2016/17 przez starszych uczniów. Otrzymają także nowe zeszyty ćwiczeń. Dotacją nie są objęte podręczniki do języka niemieckiego oraz podręczniki do religii.

Język francuski i niemiecki /podręczniki niedotowane/

Podręczniki zamówią nauczyciele

• Kl 1- Les Loustics1 –podręcznik i ćwiczenia autor H.Denisot; wyd Hachette
• Kl3- Les Loustics2 –podręcznik i ćwiczenia autor H.Denisot; wyd Hachette
• Kl 4- informacja we wrześniu;
• Kl 5 Punkt 5 i 6 –kontynuacja
• Kl 6 Super Max 2 H.Denisot; wyd Hachette

Gimnazjum:

• Uczniowie klasy trzeciej gimnazjum otrzymają na początku roku szkolnego podręczniki i ćwiczenia zakupione przez szkołę z dotacji celowej MEN. Dotacją nie są objęte podręczniki do religii.
• Uczniowie klasy drugiej gimnazjum otrzymają podręczniki używane w roku szkolnym 2016/17 przez starszych uczniów. Otrzymają także nowe zeszyty ćwiczeń. Dotacją nie są objęte podręczniki do religii.

Podręczniki do religii

Klasa I szkoły podstawowej
Tytuł podręcznika: JESTEŚMY RODZINĄ PANA JEZUSA – Redaktor: ks. Piotr Golisze
Klasa II szkoły podstawowej