Świąteczne nastroje PIERWSZOKLASISTÓW

Uczniowie klasy I w minionych tygodniach bardzo intensywnie przygotowywali się do świąt Bożego Narodzenia.
Najpierw piękna, żywa choinka rozbłysła migającymi światełkami oraz „zarumieniła” się serduszkami z masy solnej i orzechami. Potem zapach pierniczków, które uczniowie piekli na zajęciach, unosił się w całej szkole. Z okazji świąt powstało także wiele kolorowych prac plastycznych, które zostały wysłane na konkursy. Dzieci samodzielnie przygotowały również bożonarodzeniowe kartki dla swoich bliskich. W tej krzątaninie najmłodsi nie zapomnieli także o potrzebujących – wspierają akcje charytatywne organizowane w naszej szkole i poza nią.
Teraz święta na pewno będą udane…