Biała Szkoła 2018

Od wielu lat w naszej szkole praktykuje się zimowe wyjazdy na Białą Szkołę do Suchego k/ Zakopanego. W tym roku wyjazd odbył się 07-13 stycznia 2018r. Podczas wycieczki uczniowie uczą się lub doskonalą jazdę na nartach. To właśnie tam wielu z nas stawia swoje pierwsze kroki na nartach, zakochując się w tym pięknym sporcie. Nasi nauczyciele od wychowania fizycznego są najlepszymi instruktorami, uczą, wymagają i pomagają wstać po każdej wywrotce. Mimo, że szalejemy na stoku oni ciągle dbają o nasze bezpieczeństwo, uczą nas abyśmy mogli poprawić swoja technikę jazdy i pokazują ewolucje na nartach urozmaicające ten sport. Oprócz nart na „Białej Szkole” są organizowane dwie wycieczki do Zakopanego: na zakupy na Krupówkach oraz do Aquaparku.

Biała Szkoła” to wspaniałe oderwanie się od codziennej rutyny. To wspaniały czas spędzony z przyjaciółmi. Serdecznie polecam każdemu ten wyjazd.

Dagmara Rybińska