Rozpoczęcie roku szkolnego

Wakacje już dawno za nami, choć nadal w naszej pamięci i sercach. Nie smucimy się tym wcale, bo MY -uczniowie i nauczyciele PSSP i PSG w Chełmie otworzyliśmy ,, drzwi ku nowemu''. Dla Nas to nie tylko kolejny, nowy rok szkolny, nowi koledzy i nauczyciele, ale przede wszystkim nowy etap naszej edukacji w nowym miejscu- ul. Hrubieszowskiej 102/2. 3 września 2012r.nim licznie zgromadzeni uczniowie, nauczyciele oraz rodzice mogli po raz pierwszy przekroczyć mury nowego budynku, dyrekcja szkoły w osobach pań Marioli Kosmowskiej i Grażyny Kowalczyk dokonały uroczystego przecięcia wstęgi ,zapraszając tym samym wszystkich do miejsca, które na długi czas stanie się naszym drugim domem. Uśmiechnięte twarze podziwiały efekty ciężkiej pracy tych, którzy przyczynili się do tego, że: sale lekcyjne, korytarze, stołówka, sala gimnastyczna, a także cały teren dookoła placówki wyglądają tak dobrze. Prócz zwiedzania ,,nowej szkoły", tradycyjnie rozpoczęliśmy zajęcia lekcyjne. Wszyscy jesteśmy świadomi wyzwań, które stoją przed nami, ale z radością i podniesionym czołem dołożymy wszelkich starań, by im sprostać.