DZIEŃ CHŁOPAKA

30 września to dzień w kalendarzu zarezerwowany dla naszych miłych kolegów, bo to przecież "Dzień Chłopaka". Z tej okazji żeńska część Samorządu Uczniowskiego zorganizowała wszystkim chłopakom zabawne konkursy, w których sprawdzali oni swoje umiejętności : żonglerki piłką, szybkiego zapinania koszuli , poprawnego zawiązywania krawata, nawlekania korali, wkręcania śrub, składania koszuli, dmuchania balonów, a także maszerowania w damskich butach na obcasach. Cała społeczność uczniowska bawiła się doskonale a nasi koledzy bardzo starali się sprostać powierzonym im zadaniom, które nie były wcale takie łatwe. W nagrodę chłopcy otrzymali" Medale z uśmiechem" i słodkie cukiereczki.