PAPIEŻ RODZINY

Drukuj

"RODZINA SZKOŁĄ MIŁOŚCI."

(Jan Paweł II - List do Rodzin)

 

DZIEŃ PAPIESKI obchodzony w tym roku upłynął pod hasłem JAN PAWEŁ II - PAPIEŻ RODZINY

W naszej szkole najmłodsi uczniowie z tej okazji wykonali pod opieką nauczycieli prace plastyczne, dzieląc się w ten sposób refleksjami na temat wartości i obrazu Rodziny inspirowanymi nauczaniem Ojca św. Jana Pawła II. Prace znalazły uznanie jury a nagrodzeni uczniowie uczestniczyli w uroczystościach obchodów i finałach konkursów. 

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "JAN PAWEŁ II - PAPIEŻ RODZINY" 

organizowanym przez SP nr 10 w Chełmie wyróżnienie zdobyła praca Kacpra Kowalczyka z klasy III naszej szkoły. 

W VII edycji 2012 Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

"MOJE WZRASTANIE KU PEŁNI CZŁOWIECZEŃSTWA" - Jan Paweł II - Papież Rodziny praca ucznia klasy III - Filipa Langiewicza została nagrodzona - II miejsce. Jury przyznało również wyróżnienia. Paweł Skaruch - uczeń klasy II zdobył wyróżnienie. 

Uczniowie zostali zaproszeni na finały. 

Filip Langiewicz z Rodzicami i rodzeństwem uczestniczył 

w uroczystościach, które odbyły się Katedrze Przemyskiej. Ksiądz Biskup Adam Szal odprawił Mszę św. w ramach zakończenia konkursu zorganizowanego przez Fundację Wzrastanie. Następnie odbył się wernisaż prac i przegląd miniatur wokalnych. 

Gratulujemy wspaniałej postawy wszystkim uczniom, którzy aktywnie uczestnicząc w konkursie zaznaczyli swoje świadectwo zgodne z nauką głoszoną przez Jana Pawła II.

Copyright © 2012 Zespol Szkol Spolecznych w Chelmie. Wszelkie prawa zastrzezone.
WebDesign by D&J_M ©