HALLOWEEN

Czyste szaleństwo, te słowa w pełni oddają atmosferę, która panowała tego dnia w naszej szkole podczas Halloween. Na korytarzach od wczesnych godzin porannych można było spotkać wszelkiego rodzaju : duchy, zjawy, czarownice i potwory. Na prawdziwą zabawę trzeba było jednak cierpliwie zaczekać do 5 lekcji, kiedy to wszyscy razem mogliśmy przyjrzeć się tradycji Halloweenowej na żywo. Dzięki paniom Klaudii Kopiec i Basi Mazurek lekcja angielskiego okazała się niezwykłą przygodą. Wśród kłębów tajemniczego dymu z zaświatów powróciły upiory. Az strach było pomyśleć, co będzie dalej. Koleżanki z klas 5 i I gim. wcieliły się w wiedźmy, które w swoim krótkim przedstawieniu porwały całą salę do wspólnej zabawy. Artur Grabowiec pokazał nam ciekawą prezentacje multimedialną związaną z dniem 31 października. Nie mogło oczywiście zabraknąć konkursów, za które zwycięzcy otrzymali słodkie nagrody. Na koniec raz jeszcze podziwialiśmy swoje wspaniałe stroje i przebrania. Właściciele tych najlepszych również otrzymali w podzięce słodkości?

Warto wspomnieć, że tego dnia zbieraliśmy, już tradycyjnie, słodycze dla Domu Małego Dziecka w Chełmie oraz dzięki wpływom ze sprzedaży Halloweenowych babeczek wsparliśmy-po raz pierwszy- Chełmską Straż Ochrony Zwierząt.

Wszystkim za wszystko DZIĘKUJEMY!!!!