BEZPIECZEŃSTWO TO NASZA WSPÓLNA SPRAWA

Drukuj

 

 

 

Dnia 29 listopada 2012 r. Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi "Razem" w Chełmie zorganizowała I edycję MIĘDZYSZKOLNEGO TURNIEJU WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE oraz I edycję KONKURSU PLASTYCZNEGO "BEZPIECZNA DROGA" pod patronatem Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego i PKP. 

Nasza Szkoła zgłosiła na turniej wiedzy dwie drużyny:

klasy I - III reprezentowali: Dominika Grabik, Aleksandra Kawka i Filip Langiewicz; klasy IV-VI: Monika Adamczyk, Marcelina Szmagalska

i Artur Matuszewski. W konkursie plastycznym prace swoje przedstawiały: Emilia Lenart - kl. III i Aleksandra Wasyluk - kl. IV.

Turniej przebiegał w miłej i życzliwej atmosferze . Konkurencje praktyczne przeplatały się z testami i przedstawianiem przez autorów prac plastycznych. Reprezentanci naszej szkoły wykazali się dużym zasobem wiedzy z zakresu ruchu pieszych, ruchu drogowego, bezpieczeństwa w szkole i na drodze oraz praktycznymi umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy. 

Po zaciętej rywalizacji nasi uczniowie klasy III: Ola, Dominika i Filip zajęli I miejsce a przedstawienie swojej pracy plastycznej przez Emilkę było nie lada wyczynem. 

Uczniowie klasy V - Monika, Marcelina i Artur zajęli III miejsce.Gratulujemy uczniom sukcesów. 

Dziękujemy Pani p. Izabeli Perestaj, p. Joannie Sych, p. Halinie Czerniawskiej i p. Monice Koniuszewskiej za współpracę w przygotowaniu uczniów do turnieju.

 

 

 

Copyright © 2012 Zespol Szkol Spolecznych w Chelmie. Wszelkie prawa zastrzezone.
WebDesign by D&J_M ©