PLUSZAKI

W dniach od 13 do 30 listopada 2012 Samorząd Uczniowski organizował akcję pod nazwą ,,PLUSZAKI" . Zbieraliśmy różnego rodzaju, kształtu i wielkości maskotki nowe i używane dla podopiecznych ze stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci ,,O Uśmiech Dziecka" działającym przy Zespole Wychowania i Pomocy Psychologiczno- Pedagogicznej Nr 1 W Chełmie. Tuż przed "Mikołajkami" przewodniczące SU Katarzyna Łoś i Marcelina Szmagalska z opiekunką SU p. Katarzyną Dubiel i p. wicedyrektor naszej szkoły Panią Grażyną Kowalczyk złożyły wizytę w fundacji przekazując maskotki jej podopiecznym.

Tą akcją rozpoczęliśmy współpracę między Zespołem Szkół Społecznych w Chełmie, a Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci ,,O Uśmiech Dziecka".

Wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w akcję zbierania maskotek serdecznie dziękujemy.

Samorząd Uczniowski