Z okazji obchodów 450-lecia Unii Lubelskiej, dnia 28 marca 2019 roku w Lublinie odbyły się  V Wojewódzkie Mistrzostwa Strzeleckie Uczniowie naszej szkoły, w składzie: Oliwia Wilgos, Szymon Nowicki, Kacper Zawistowski, osiągnęli sukces, albowiem zdobyli I miejsce w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych z wynikiem 439 punktów. Na ten rezultat, nasi uczniowie zapracowali swoją wytrwałością w dążeniu do zdobywania coraz to lepszych wyników. Ponadto do kanonu kolejnych dokonań naszych gimnazjalistów należą:  II miejsce Kacpra Zawistowskiego  w kategorii indywidualnej z wynikiem 163 oraz III  miejsce Szymona Nowickiego  w tej samej kategorii z wynikiem 149 punktów. Gratulujemy!