Świetne wyniki naszych uczniów w zawodach „Srebrne Muszkiety”

Około 50 zawodników i zawodniczek zgromadziły rozegrane we wtorek, 30 kwietnia na strzelnicy w Puszczy wojewódzkie eliminacje zawodów "O Srebrne Muszkiety". Świetnie w rywalizacji spisali się reprezentanci chełmskich szkół, którzy zajęli wysokie miejsca, zarówno w strzelaniach indywidualnych, jak i drużynowych.
Wyniki zmagań drużynowych przedstawiają się następująco:
szkoły gimnazjalne (chłopcy): 1. PSG w Chełmie (Kacper Zawistowski, Wiktor Wójcicki, Szymon Nowicki) – 1461 pkt, 2. SP nr 7 w Chełmie (Jakub Uhruski, Heriy Volodymyr, Grzegorz Kryszczuk) – 1389 pkt, 3. ZS w Sawinie (Kuba Krzeszczyk, Michał Błaszczuk, Adam Głąb) – 1370 pkt; szkoły gimnazjalne (dziewczęta): 1. PSG w Chełmie (Barbara Dziekan, Oliwia Wilgos, Ida Wawrzyszuk) – 1175 pkt.
Klasyfikacja indywidualna: szkoły gimnazjalne (chłopcy): 1. Kacper Zawistowski, 2. Heriy Volodymyr, 3. Szymon Nowicki; dziewczęta: 1. Barbara Dziekan, 2. Oliwia Wilgos, 3. Ida Wawrzyszuk.
Organizatorem wojewódzkich eliminacji zawodów "O Srebrne Muszkiety" byli: Chełmskie Stowarzyszenie Strzeleckie Magnum, Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie.