Uczniowie ze Społecznej najlepsi!

Uczniowie ze Społecznej najlepsi!

W dniu 28 maja 2025 roku w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 7 w Chełmie odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkursy przedmiotowe organizowane corocznie przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Spośród 18 laureatów reprezentujących szkoły podstawowe z Chełma, powiatu chełmskiego, krasnostawskiego i włodawskiego, aż czworo to uczniowie Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej w Chełmie.

Podwójnym laureatem – konkursu z geografii oraz historii – został Mykhailo Kononov. Sukces ten zasługuje na szczególne uznanie, ponieważ Misza jest najmłodszym uczestnikiem konkursów – uczniem klasy 6!

Pozostali laureaci to uczniowie klasy 8:
Maja Wronowska – laureatka konkursu z języka francuskiego,
Dymitr Pawłowicz – laureat konkursu z geografii,
Stanisław Wawrzyszuk – laureat konkursu z biologii.

Uczniowie przygotowywali się do kolejnych etapów konkursów pod opieką nauczycieli: p. Marii Oluchy, p. Ewy Betiuk, p. Katarzyny Dubiel i p. Edyty Koszałki.

W towarzystwie swoich rodziców, nauczycieli i dyrektor szkoły – pani Joanny Mackiewicz – laureaci dumnie reprezentowali naszą szkolną społeczność. Z radością zauważyliśmy, że to właśnie uczniowie „Społecznej” stanowili najliczniejszą grupę laureatów podczas gali.

Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe pióra oraz dyplomy, a nauczyciele i dyrektor szkoły – podziękowania za trud i zaangażowanie. Uroczysty charakter wydarzenia podkreślił koncert w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 7. Dziękujemy za piękną oprawę i niezapomniane chwile!

Galeria

Aktualności