ul. Hrubieszowska 102/2,
22-100 Chełm

(082) 565 45 54
spoleczna_chelm@wp.pl

O nas

Zespół Szkół Społecznych w Chełmie jest pierwszą niepubliczną szkołą prowadzoną przez Chełmskie Towarzystwo Edukacyjne – Stowarzyszenie w Chełmie działające non profit. Funkcjonuje na edukacyjnym rynku od 1992 roku. Oferuje nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum oraz 5, 6-latków w oddziałach przedszkolnych. Nabór trwa przez cały rok. Zapraszamy!

25 lat Szkoły Społecznej
Business person

Nasze atuty

Wysokie wyniki nauczania potwierdzane corocznie egzaminem zewnętrznym oraz konkursami przedmiotowymi. Zwiększona tygodniowa liczba godzin: nauczania przedszkolnego w klasie 0, nauczania zintegrowanego w klasach I-III, języków obcych, przedmiotów matematyczno- przyrodniczych. Szeroka oferta kół zainteresowań, nauczanie trzech języków obcych, kilkunastoosobowe oddziały, bezpieczeństwo, wycieczki krajowe i zagraniczne oraz rodzinna atmosfera.

W poniedziałek - w związku z obchodami Dnia Św. Patryka - w szkole królował kolor zielony!
Choć jest to irlandzkie święto, to jednak za sprawą ciekawego charakteru stało się popularne na całym świecie - także w Polsce.
My również dołączyliśmy do obchodów Dnia Patrona Szmaragdowej Wyspy, przychodząc do szkoły w zielonym stroju. Ponadto, dzięki klasie IV, w czasie długiej przerwy można było zakupić (w cenie 1 zł) zielone przysmaki! Oczywiście, tego dnia lekcje języka angielskiego były poświęcone biografii patrona Irlandii oraz obchodom jego dnia.

Czytaj więcej...

Taka oto delegacja ze słodką niespodzianką czekała  rano (8 marca) na każdą wchodzącą do szkoły Panią lub Dziewczynkę. W ten sposób chłopcy chcieli osłodzić wszystkim Kobietom (dużym i małym) Ich święto. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla każdej przedstawicielki Płci Pięknej!

Czytaj więcej...

Po degustacji pysznych naleśników w Dzień Naleśnikowy, czas na tradycyjną tego dnia konkurencję w podrzucaniu ich na patelni. Szkoda, że ten duży naleśnik nie nadawał się do konsumpcji...

Czytaj więcej...