Dnia 14 maja 2026 roku w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się uroczysta Gala Stypendystów Marszałka Województwa Lubelskiego w ramach programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych”. Z ogromną dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły Szymon Juszczak znalazł się w gronie stypendystów. W asyście Pani Dyrektor Barbary Mazurek Szymon odebrał dyplom uznania i nagrodę z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego, pana Jarosława Stawiarskiego.