Moje podróże

Moje podróże

19 maja, uczniowie klas IV-VIII wraz z nauczycielami uczestniczyli w spotkaniu z cyklu "Moje podróże".

Tym razem obejrzeliśmy prezentację o Portugalii i Czarnogórze.
Olaf, uczeń kl.VIII bardzo ciekawie opowiedział nam o swojej podróży do Portugalii. Poznaliśmy środowisko przyrodnicze, najważniejsze zabytki, kulturę, muzykę i tradycyjne potrawy tego kraju.
Lena, uczennica kl.VI przedstawiła nam historię, zabytki i ciekawe miejsca przyrodnicze Czarnogóry, które poznała podczas ubiegłorocznej podróży.
Wszyscy z zainteresowaniem obejrzeli prezentację.
 

Aktualności