Naszą szkołę odwiedziła Pani Bogumiła Stasz – z zawodu farmaceutka, z zamiłowania podróżniczka i fotografka. Podzieliła się z uczniami niezwykle ciekawą opowieścią z wyprawy na Spitsbergen. Prezentacja wzbogacona była pięknymi zdjęciami autorstwa Pani Bogumiły. Wyspa nocy i dni polarnych oraz niedźwiedzi polarnych skrywa wiele ciekawostek, które mogliśmy poznać dzięki naszemu gościowi.