ul. Hrubieszowska 102/2,
22-100 Chełm

(082) 565 45 54
spoleczna_chelm@wp.pl

   Koncert poezji i piosenek wpisał się już na dobre w tradycje naszej szkoły. W tym roku spektakl poetycko - muzyczny pt.: „Podróż przez życie” odbył się 7 lutego 2019 w sali gimnastycznej naszej szkoły. W koncercie wzięli udział uczniowie klas IV-VIII i III gimnazjum oraz nauczyciele, którzy zaprezentowali utwory poetyckie i muzyczne, zarówno w języku polskim, angielskim i francuskim. Podczas niemalże dwugodzinnego występu, zgromadzona publiczność mogła posłuchać piosenek m. in.: Amy Winehouse, Elvis’a Presley’a, M. Rodowicz, U. Sipińskiej, Karin Stanek czy zespołu Blue Cafe oraz utworów poetyckich W. Szymborskiej, L. Staffa, J. Tuwima, K. I. Gałczyńskiego i ks. J. Twardowskiego.

Gwiazdą koncertu byli ABSOLWENCI naszego gimnazjum, którzy w brawurowy sposób zaprezentowali trzy utwory muzyczne.
Dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie w przygotowanie koncertu, a wspaniałej publiczności za tak liczne przybycie i dopingowanie występujących gromkimi brawami.