JASEŁKA

Tradycją naszej szkoły jest organizacja corocznych  jasełek. W tym roku  21 grudnia uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycielek p. Katarzyny Dubiel i p. Iwony Kot zaprezentowali inscenizację bożonarodzeniową pt.: „Europo nie możesz żyć bez Boga…”. Przedstawienie miało szczególny charakter ponieważ uczniowie wcielając się w role przedstawicieli poszczególnych państw europejskich pokazywali  tradycje świąteczne w swoich krajach. Po przedstawieniu cała społeczność uczniowska rozpoczęła wspólne kolędowanie prezentując wersje wokalne lub instrumentalne popularnych kolęd i piosenek bożonarodzeniowych. Nad oprawą muzyczną całej uroczystości czuwał p. Sławomir Piędzia a dekorację przygotowała p. Monika Koniuszewska.