DZIEŃ KOBIET

Święto Kobiet obchodzone jest jak co roku - 8 marca. Tego dnia męska część naszej społeczności uczniowskiej przygotowała dla swoich koleżanek dzień pełen wrażeń. Oprócz upominków, słodyczy i kwiatów, chłopcy zaprosili wszystkie Panie na uroczystą część artystyczną. Były wiersze, życzenia, pokazanie różnych „rodzajów” kobiet, a także mix utworów o kobietach i oczywiście prezentacja układów tanecznych. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły czyli „zeróweczka”, dla wszystkich Pań i dziewczynek zaprezentowała piosenkę „Słoneczne życzenia”, a chłopcy z II G zatańczyli i zaśpiewali popularny utwór „Ona tańczy dla mnie”. Nie obyło się bez konkursów dla dziewczyn: rzucanie piłeczka pingpongową do celu, zabawa w „wycieczkę do zoo”, quiz o modzie i urodzie, degustacja potraw, a także zabawa w projektowanie strojów na różne okazje. Wszystkie dziewczyny dobrze się bawiły i zostały obdarowane słodkimi cukierkami. Imprezę zorganizował Samorząd Uczniowski pod kierunkiem opiekunów: p. Klaudii Kopiec, p. Izabeli Perestaj i p. Katarzyny Dubiel.