SŁONECZNA ZAKŁADKA 2013

Pod koniec kwietnia w Bibliotece Publicznej w Ursusie – Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie IV edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Słoneczna Zakładka 2013”. Tegorocznym tematem prac plastycznych była „Moja najpiękniejsza podróż”.
W gali uczestniczyło troje uczniów klasy I Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej w Chełmie ze swoimi rodzicami. Wśród wielu nagrodzonych znaleźli się: Wiktoria Biernacka – I miejsce w kategorii do lat 6, Julia Nowacka - II miejsce i Mikołaj Tofil – III miejsce w kategorii do lat 7. Wszyscy otrzymali dyplomy, upominki i statuetki.
Rodzice uczniów po uroczystości stwierdzili, że: „Cała uroczystość przygotowana była z wielkim rozmachem. Byliśmy dumni - jako rodzice - z naszych małych artystów, że wśród tak dużej konkurencji, a trzeba wspomnieć, że w konkursie wzięło udział ponad 1000 uczestników z całej Europy m.in. Niemiec, Bułgarii, Irlandii, Portugalii, Włoch, Ukrainy, Rumunii, Indonezji laureatami konkursu zostały nasze dzieci - uczniowie Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej w Chełmie. Całą imprezę uświetniła wystawa wszystkich nagrodzonych prac, a także występ aktora Stanisława Górki, który śpiewem porwał młodych artystów do wspólnej zabawy.
Cieszymy się ogromnie, ze Szkoła zachęca do udziału i bierze udział w takich konkursach, przez co kształtuje i rozwija zainteresowania naszych dzieci. Dzięki temu my rodzice wspólnie z naszymi pociechami możemy cieszyć się ich wielkimi sukcesami”.

GRATULUJEMY LAUREATOM