DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Drukuj

Dnia 15 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona "Dniu Edukacji Narodowej". Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Katarzyny Dubiel i p. Izabeli Perestaj przygotował inscenizację pt.:"Na dużej przerwie w pokoju nauczycielskim", którą przeplatały piosenki dla nauczycieli w wykonaniu uczennic z klasy III: Oli i Dominki. Tego dnia dla wszystkich pracowników naszej szkoły nie zabrakło życzeń i dedykacji muzycznej w wykonaniu Kacpra, Michała i Marcina - uczniów klasy II gimnazjum. Samorząd Uczniowski zaproponował również jak potencjalny nauczyciel powinien się wyposażać przychodząc codziennie do pracy a cały ekwipunek zaprezentowała nauczycielka z poczuciem humoru p. Basia Mazurek. Do życzeń dla nauczycieli i pracowników szkoły uczniowie dołączyli ordery z okazji "Dnia Edukacji Narodowej".

Copyright © 2012 Zespol Szkol Spolecznych w Chelmie. Wszelkie prawa zastrzezone.
WebDesign by D&J_M ©